Olemme täällä sinua varten

ROIMAN ASIAKASPALVELU

+358 20 525 3100
info@roimaint.com

TUOTEHALLINNAN  ASIAKASPALVELU

puh. 0201 610 234
plmsupport@roimaint.com

Myynti

null

Jukka Salovaara
Teknologiateollisuus
040 504 2570
jukka.salovaara@roimaint.com

null

Juha Burtsoff
Elintarviketeollisuus
050 336 5688
juha.burtsoff@roimaint.com

null

Ismo Kuuri
050 502 4044
ismo.kuuri@roimaint.com

null

Petri Alestalo
050 439 0596
petri.alestalo@roimaint.com

null

Arto Pellonpää
050 341 1981
arto.pellonpaa@roimaint.com

null

Kari-Pekka Pitkänen
046 923 3045
kari-pekka.pitkanen@roimaint.com

null

Kristo Turunen
040 536 7637
kristo.turunen@roimaint.com

null

Barber Maathuis
+31 62 867 6446
barber.maathuis@roimaint.com

Myynti tuoteryhmittäin

null

Ari Suominen
Sisälogistiikka
040 543 1446
ari.suominen@roimaint.com

null

Antti Varis
Tuotannonohjaus
041 435 1730
antti.varis@roimaint.com

null

Olli Veikkola
Teollisuuden ratkaisut
040 540 2282
olli.veikkola@roimaint.com

null

Teppo Yrjönkoski
Tuotehallinta ja Modultek B.V.
040 503 2949
teppo.yrjonkoski@roimaint.com

null

Lilli Lanki
Markkinointi & viestintä
040 548 3446
lilli.lanki@roimaint.com

Johto

null

Jukka Ropponen
Toimitusjohtaja
0400 423 910
jukka.ropponen@roimaint.com

null

Jukka Marttila
Talousjohtaja
040 5188 623
jukka.marttila@roimaint.com

null

Risto Raunio
Teknologiajohtaja
0400 464 753
risto.raunio@roimaint.com

null

Hanna Hellas
040 757 5189
ext.hanna.hellas@roimaint.com

Hallitus

null

Ainomaija Haarla
Hallituksen puheenjohtaja
Sisäisen yrittäjyyden professori,
Aalto-yliopisto

null

Pasi Lehtinen
Kauppatieteiden maisteri, eMBA

null

Risto Lehtimäki
MSc, Toimialatutkimus

null

Mika Alapiessa
DI, Kansainvälistyminen

Laskutustiedot

ROIMAN INTELLIGENCE OY

Y-tunnus: 0765368-8

VERKKOLASKUOSOITE:

TE003707653688
Operaattori: Tieto Oyj
Välittäjän tunnus: 003701011385

Miten voimme auttaa sinua?

Kerro tarpeestasi, niin otamme sinuun yhteyttä.

LÄHETÄ